Hurá do Farmaparku

Dočkali jsme se – na středu 18. 5. 2022 si paní učitelky naplánovaly pro děti z Červené a Oranžové třídy výlet do Soběhrd do Farmaparku.

Velmi jsme se všichni těšili a taky bylo na co. Ve Farmaparku Soběhrdy žijí zvířata z celého světa. Kolem nás se procházeli velbloudi, prskající lamy, prasátka, pštrosi a buvoli. Po rozlehlém okolí jsme si udělali také velmi příjemnou procházku, zpívali jsme si písničky a povídali si. Největší radost dětem udělala velká trampolína, rozlehlé hřiště a nafukovací hrad, kde děti vyskákaly poslední kapky své energie 😊 Jako největší odměnou pro všechny, byly svačinky v podobě řízečku, toastíků, ovoce a zeleniny. O svačinkách výletníci mluvili již při sednutí do autobusu.

Troufáme si říci, že jsme si to všichni včetně paní učitelek moc užili a těšíme se na další společně strávené chvíle.