Jak to u nás vypadá

Naše třídy ve školce

MODRÁ TŘÍDA

Do naší třídy chodí 24 dětí, z toho 14 chlapců a 10 dívek. Celý rok se budeme učit básničky, písničky, hrát pohybové hry, povídat si, dozvídat se nové věci i odpočívat po výborném obědě s pohádkou. A to vše s úsměvem, protože do naší Modré třídy chodíme rádi! Máme tu hodně kamarádů, s kterými se podělíme o hračky. Třídní učitelky: Eva Löblová, Tereza Síčová

ORANŽOVÁ TŘÍDA

Dovolte nám představit se! Jsme Oranžová třída. Tato třída je plná 26 šikovných dětí, z toho je 13 dívek a 13 chlapců. Tento rok nás čekají opět velká dobrodružství! Budeme se věnovat přírodě a dozvíme se zajímavosti z fascinujícího světa včel a hmyzu. Už se na nové zážitky a vědomosti moc těšíme! Třídní učitelky: Michaela Nováková

B471E134-F6B0-4EE8-B9AC-FFE5445D95A6

ČERVENÁ TŘÍDA

Naší Červenou třídu navštěvuje celkem 28 dětí, z toho 10 chlapců a 18 dívek. Děti jsou ve věku 3 – 4 roky. V letošním školním roce nás bude provázet Krtek a jeho kamarádi, se kterými se budeme zábavnou formou chystat na roli předškoláka. Naším cílem je, aby se dětem ve školce líbilo a měly na ni ty nejkrásnější vzpomínky. Třídní učitelky: Renata Šandová, Tereza Matějovská

ZELENÁ TŘÍDA

Naši Zelenou třídu tvoří skupina 28 dětí, z toho je 15 chlapců a 13 holčiček. Děti si zvykají na prostředí MŠ a na své kamarády. Snažíme se všechny co nejdříve naučit samostatnosti, sebeobsluze a hlavně důkladné hygieně. Postupně děti seznamujeme s třídním projektem a s náplní školního vzdělávacího programu dle ročního období. Využíváme dostatečně pobyt na čerstvém vzduchu jak na zahradě, tak i v parku. Třídní učitelky: Jana Jirásková, Jana Bednářová

ŽLUTÁ TŘÍDA

Do naší Žluté třídy chodí 27 dětí, z toho 15 dívek a 12 chlapců. Celý rok poletíme Vesmírem a budeme navštěvovat různé planety, až se dostaneme do našeho cíle, kterým je Školní planeta. Na planetách na nás čeká mnoho nových poznatků, nástrah a dobrodružství, které si společně užijeme. Během roku se díky projektu „Okolo stromu, okolo nás“ blíže seznámíme s hmyzem na naší planetě. Tak nasedáme do rakety a letíme vstříc dobrodružství! Třídní učitelky: Jana Řemínková, Bc. Eliška Kunstová

FIALOVÁ TŘÍDA

Zdravíme Vás všechny z naší Fialové třídy. Do třídy chodí celkem 27 dětí, z toho 12 dívek a 15 chlapců. Po celý rok nás budou provázet Mach, Šebestová a jejich kouzelné sluchátko. Společně nás čekají různá dobrodružství, úkoly a hry pro předškoláky. Vrátíme se také k „Našemu stromu“ a v rámci celoškolního projektu „Okolo stromu, okolo nás“ se seznámíme se světem hmyzu, jejich proměnami a životem. Naším společným cílem je užít si s kamarády každý den. Třídní učitelky: Helena Zemanová, Dita Kotorová, Mgr. Alena Matějovská