Jak to u nás vypadá

Naše třídy ve školce

MODRÁ TŘÍDA

My jsme v naší školce ti nejmenší a nejmladší. Do naší Modré třídy chodí 13 chlapců a 11 dívek a budeme si tu všichni společně hrát, zpívat, cvičit, povídat si, malovat a mnoho dalších činností. Naším cílem je, aby všechny děti v naší Modré třídě byly šťastné, spokojené a veselé. Chceme vytvořit mezi dětmi, učitelkami a ostatními zaměstnanci pěkné vzájemné vztahy, abychom se vždy do naší školky těšili.

Třídní učitelky: Řemínková Jana, Mgr. Matějovská Alena, Zajíčková Eliška

ORANŽOVÁ TŘÍDA

Do Oranžové třídy letos nastoupilo 25 dětí a to 15 dívek a 10 chlapců. V průběhu září se postupně seznámíme s novými kamarády, s prostředím třídy a celou MŠ. Ve třídě na nás čeká spoustu nových zážitků. Budeme si společně hrát, zpívat a tvořit. Po celý rok nás budou provázet postavičky včelích medvídků, kteří nám budou pomáhat objevovat svět.

Třídní učitelky: Zemanová Helena, Kotorová Dita, Asistent pedagoga: Vaiglová Eva

ČERVENÁ TŘÍDA

Zdravíme z naší Červené třídy! Ve třídě nás je celkem 26: 13 děvčat a 13 chlapců. V letošním roce si chceme motivační formou českých pohádek povídat o všem, co je okolo nás. Během školního roku plánujeme navštívit výstavy ve vlašimském muzeu, záchrannou stanici pro živočichy, policejní stanici, stanici záchranné služby, hasičskou zbrojnici a mnoho dalšího. Už se těšíme!

Třídní učitelky: Löblová Eva, Síčová Tereza, Asistent pedagoga: Martinková Monika

ZELENÁ TŘÍDA

Děti ze Zelené třídy vyrazily na dobrodružnou pirátskou výpravu, jejímž cílem je splnění pirátských zkoušek a nástup do základní školy. Náš pirátský tým se skládá z 11 dívek a 17 chlapců, kteří jsou připraveni čelit nástrahám moře a plnění úkolů k dosažení cíle. Tak hej hou, piráti jedou! Plavbě zdar!

Třídní učitelky: Slavatová Michaela, Mgr. Kunstová Eliška, Asistent pedagoga: Bc. Mirka Žáková

ŽLUTÁ TŘÍDA

V letošním roce je u nás ve třídě 27 dětí z toho 15 chlapců a 12 dívek. Přibyli nám do party 3 noví kamarádi. Patříme do nejstarší věkové skupiny. Jsme velcí předškoláky. I u nás ve třídě máme 3 mladší děti, ale jsou šikovné a cestu s námi zvládnou. Tento rok procestujeme celý svět. Podíváme se do všech koutů světa. Naším cílem je zjistit, kdo žije na naší planetě. Čekají na nás úkoly, ale i plno dobrodružství.

Třídní učitelky: Jirásková Jana, Novotná Lucie

FIALOVÁ TŘÍDA

Fialovou třídu předškoláků navštěvuje celkem 26 dětí, z toho 17 dívek a 9 chlapců. Všichni jsou ve věku 5-6 let. V této třídě se celý školní rok ponese v tématickém duchu „Námořníků“. Našim cílem při společné plavbě lodí bude seznámení se s místem, kde žijeme, s naší zemí, se světadíly. Po celý školní rok se budeme pilně připravovat na zápis do ZŠ. Kromě našich kapitánek budou s námi na jedné lodi i plyšoví kamarádi - opičáci HUP a HOP, které si děti budou brát i k sobě domů na víkendy a poté nám budou vyprávět jejich společné zážitky. Moc se těšíme na to, co nás všechno tento rok čeká!

Třídní učitelky: Renata Šandová, Tereza Matějovská, Asistent pedagoga: Ingrid Langerová