Pasování na školáky

Pasování předškoláku je krásná akce, která je plná štěstí a veselosti. Někdy však, ale i slza ukápne. Loučení není lehké pro děti ani pro nás učitelky. S dětmi jsme si zažily plno legrace. Proto je tento den vždy pro nás těžký, když víme, že z malých dětí jsou rázem velcí školáci, kteří už jsou v MŠ posledních pár dní.

Děti jsme pasovaly na školáky ve třídě MŠ. Předávaly jsme triko, pamětní list a medaili. Následně probíhal program na zahradě MŠ. Rozdávání dárkových tašek, zpěv písně a slib. Na zahradě se objevil i kouzelník, který předvedl neuvěřitelné kousky. Poté už mohly děti na zahradě plnit různé aktivity. Za každou splněnou aktivitu dostaly děti školkové penízky. Na zahradě stál i obchůdek, kde se mohlo nakupovat.

Počasí nám moc nepřálo, ale přesto doufáme, že jste si všichni tento den užili.

S pozdravem učitelky ze Žluté třídy