Potvrzení – ošetřovné

Vážení rodiče!!!

Rada města Vlašimi na svém zasedání, konaném dne 13. 3. 2020 schválila z důvodu vyhlášení nouzového stavu vládou ČR, předcházení dalšího šíření koronaviru a doporučení MŠMT uzavření Mateřských škol zřizovaných městem Vlašim, a to s účinností od 16. 3. 2020 do odvolání.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení (mateřské školy) budeme potvrzovat zákonným zástupcům vždy v pondělí a ve středu od 10.00 – 12.00 hodin v mateřské škole. Platí od pondělí 16. 3. 2020.

V případě dotazů volejte na telefonní číslo 724 342 538  nebo pište na email: ms.velisska@tiscali.cz .

O dalším vývoji situace Vás budeme informovat na webových stránkách školy i města.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Alena Matějovská, ředitelka Mš Velíšská Vlašim