Poznáváme povolání…..aneb, čím budu, až vyrostu?

V minulém týdnu jsme se věnovali tématu – Povolání. Práce jsme měli naplánováno víc než dost a nebyl čas zahálet . Na úterý nám paní učitelky domluvily setkání v ordinaci dentální hygieny u paní Kristiny Kvášové. Návštěva byla velmi zajímavá, dozvěděli jsme se vše o správné technice čištění zubů a o různých druzích kartáčků. Také byla možnost si správné čistění zubů na oslíkovi vyzkoušet. Paní Kristině a jejím sestřičkám moc děkujeme za jejich čas a za krásné odměny, které nám udělaly velkou radost.

Ve středu nás čekala návštěva místní pekárny Turek. Byli jsme velmi mile přivítáni a rovnou jsme se vrhli za dobrodružstvím. V pekárně jsme nahlédli do tvorby rohlíků, housek a velmi oblíbených svatebních koláčků. Paní pekařky byly moc milé a na vše nám dopodrobna odpověděly. Také zde na nás čekala odměna, pekárenská specialita – oblíbené tyčinky.

Vstříc prožitkovému učení!

Námořníci z paluby Fialové třídy