Rozloučení s předškoláky

Loučíme se …

Ani tato nelehká doba nám nezabránila vidět se s našimi předškoláky. Rozloučení se uskutečnilo ve čtvrtek 18. 6. 2020 v MŠ.

S dětmi ze Zelené třídy se rozloučily nejen paní učitelky, ale i „ rošťáci“ – plyšové loutky Kačenka s Emilem, které je provázely celým rokem.

Námořníci z 5. třídy se rozloučili přímo po námořnicku  –  pádlem a posilněni „rumem“ se vydali na svou další plavbu směr ZŠ.

Děti z Botičkového království ze 6. třídy si zatancovaly a zazpívaly s princeznou a panem Toflíčkem. Poté hodovaly na pravé královské hostině.

Předškolákům přejeme úspěšnou cestu základní školou !!!!!

Kolektiv MŠ