Ukončení projektu a piknik v parku – Zelená třída

Na začátku roku jsme začali pracovat s krásným projektem s názvem “V říši obrů.” Broučci začarovali děti a z nich se staly malinkatí lidé. Dalo nám hodně práce si vše o nich zapamatovat. Děti společně vše zvládly. Každý měsíc dostávaly ingredience do lektvaru. Co nás však čekalo? Na konci projektu paní učitelka připravila z ingrediencí bylinkový čaj. Děti čaj vypily nebo alespoň ochutnaly. Po té už se z nich staly zase velcí lidé. Na ověření toho co si děti zapamatovaly, jsme dětem připravili hru s názvem šipkovaná. Všichni šli cestičkou plnou úkolů. Na konci cesty na děti čekal záhadný dopis kde bylo napsáno, že mají najít poklad. Když už poklad všichni našli, začala  převeliká venkovní hostina.