PROVOZ MŠ od 4. 11. 2020

Vážení rodiče!

Ve středu 4. 11. 2020 obnovujeme provoz naší mateřské školy po nařízení karantény KHS.

Karanténa však běží dále pro náš personál a škola je tudíž v provozním oslabení.

Provoz školy bude proto upraven:

Fialová třída – Na Tenise – spojena do Žluté třídy a Zelené třídy ve Velíšské ulici až do odvolání. Další třídy začnou běžný provoz, po obědě a podle naplněnosti tříd se budou děti dle možností spojovat.

Nahlaste proto, prosím, přítomnost/ nepřítomnost dítěte vaší třídní učitelce vždy na celý týden dopředu, abychom mohli provoz co nejlépe zajistit.

V tuto chvíli je naší prioritou udržet školu v provozu především pro děti rodičů, kteří musí do práce. Společně se budeme snažit alespoň částečně eliminovat riziko nákazy, dalších nařizování karantén a s tím související případná další testování našich dětí.

Děkuji za spolupráci!

Mgr. Alena Matějovská